Městská divadla pražská

Městská divadla pražská

Městská divadla pražská

Městská divadla pražská

Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Dílny, workshopy a interaktivní programy, Prohlídky, Hudební produkce, Scénické čtení

Vodičkova 28

Praha

http://www.mestskadivadlaprazska.cz/

Facebok

Tři divadla, tři rozdílné programy, jedna noc, spousta zážitků - to bude letošní Noc divadel v Městských divadlech pražských! 


Divadlo ABC 

Taneční cesta časem 

V ABC budeme hrát představení Tančírna 1918-2018 od 17 hodin a poté si zájemci mohou zatančit s našimi herci v improvizovaných mini kurzech v prostorách divadla. Naučí se čtyři dobové tance, se objevují právě v inscenaci Tančírna 1918-2018. 

Na Taneční cestu časem se zájemci mohou dostavit v párech, ale i jednotlivě. Z kapacitních důvodů je nutné si předem zarezervovat vstupenku zdarma na našem webu.

Kapacita je 70 lidí, kteří budou ve skupinách po deseti absolvovat jednotlivá stanoviště v časovém rozestupu 15 minut. První skupina začíná ve 20 hodin. 

KAPACITA JE NAPLNĚNA.


Divadlo Rokoko 

Prohlídky zákulisí s herci 

V Rokoku se bude hrát od 20.30 groteska Kanibalky, předtím herci z tohoto představení provedou zájemce zákulisím divadla. 

Prohlídky budou dvě od 18.30 a 19 hodin, je nutné si na ně rezervovat vstupenky zdarma dopředu, protože počet osob na prohlídky je omezen. 

KAPACITA PROHLÍDEK JE NAPLNĚNA.


Divadlo Komedie 

Večer se španělským rytmem 

Program Noci divadel začíná v Komedii už v 17 hodin otevřenou zkouškou inscenace Než vše začalo..., kde bude možné poprvé nahlédnout, jak se zkouší nová taneční inscenace a poté bude navíc debata s inscenátory. 

KAPACITA OTEVŘENÉ ZKOUŠKY JE NAPLNĚNA.


Režisérka Viktorie Čermáková spolu se skupinou Luces de Bohemia připravila scénické čtení tří ukázek španělských dramat od 19 hodin ve foyer Komedie (Sangría a olivy samozřejmostí). 

KAPACITA JE NAPLNĚNA.


Od 20 hodin se hraje představení Konzervativec se Stanislavem Majerem v titulní roli a závěr večera bude patřit svižné kapele Rumbalgia Candela. Koncert začne ve 22 hodin ve foyer a bude zdarma


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): rezervace@m-d-p.cz
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): 222 996 131


IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
olomouc.jpg
DPP.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg
brnojpg.jpg
radio_1.jpg