Studio Ypsilon

Studio Ypsilon

Studio Ypsilon

Česko-slovenská noc divadel 2018, Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Hudební produkce, Prohlídky

Spálená 16

Praha


www.ypsilonka.cz

Facebook 

Studio Ypsilon si letos a v příštím roce připomíná 55 let existence divadla, letošní celoevropský svátek divadel připadá na významné datum našich dějin 17. listopadu, navíc v roce, kdy si všichni připomínají i 100 let od vzniku republiky. Tato tři témata se přímo i různými odbočkami projeví v letošním programu Ypsilonky. 


Tradiční a oblíbené prohlídky zákulisí divadla doprovodíme písničkami z projektu "Říjen 1918 – Den po dni", ke kterému jsme byli přizváni Obecním domem u příležitosti výročí 28. října. Pokud nestihnete televizní přenos v den výročí, máte šanci zaslechnout písničky i v rámci celoevropského divadelního veselí. Povíme vám už možná také něco málo k připravované nejnovější inscenaci "Utíkejte, slečno Nituš" v režii slovenského režiséra Petera Oravce. Československou spolupráci v tomto významném roce také podpoříme, jako tomu bylo v Ypsilonce ostatně vždy. Návštěvníky letos provedeme nově zrevitalizovanými prostory divadla, kteří nahlédnou tedy nejen "pod pokličku" fungování divadla, ale i čerstvých a neopakovatelných novinek. 


Zastavíme se i na Malé scéně, kde se bude hudbařit. Víte, že i nástroje mohou mít svůj tajný život? Více o něm vám prozradí mladý tým tvůrců, který představí nový projekt určený pro mladého diváka (ale rozhodně nejen pro něj) "Hudbajky aneb tajný život nástrojů". K lístku za symbolickou cenu 20,- Kč, obdržíte jako dárek u příležitosti pětapadesátin Ypsilonky u vstupu malou pozornost.


Další část programu se bude odehrávat v prostoru pasáže, divadelního klubu a pokladny, který otevřeme stejně jako vloni pro všechny, kteří půjdou okolo třeba náhodou a budou se u nás chtít zastavit a něco se o Y dozvědět. 


V kavárně umístíme fotokoutek, ve kterém se budou zájemci moci vyfotit v kostýmu Kecala z Prodané nevěsty, ta totiž oslavila v říjnu 450. reprízu! Celý večer budeme také v podkresu promítat dokumenty o minulosti i současnosti Ypsilonu a samozřejmě je po celou dobu konání programu otevřená pokladna divadla.


PROGRAM V DIVADLE 

Prohlídky zákulisí s doprovodným hudebně-tanečním programem

18.00-18.45 NOC I

19.00-19.45 NOC II

20.00-20.45 NOC III

21.00-21.45 NOC IV

Délka trvání jednoho prohlídkového bloku: 40-45 minut, kapacita: max. 35 osob. 

Rezervace míst za symbolických 20,- Kč online nebo na pokladně divadla (224 947 119) od 1. listopadu 2018.


PROHLÍDKY JSOU JIŽ OBSAZENÉ, REZERVACE DIVADLO UŽ NEPROVÁDÍ.


PROGRAM V PROSTORU PASÁŽE A KAVÁRNY 

Fotokoutek, ve kterém se budou zájemci moci vyfotit v kostýmu Kecala z Prodané nevěsty

Promítání, reprodukovaná hudba a rodinná atmosféra

Bez rezervací, bez časového omezení, bezbariérové.


Pokladna bude otevřena od 17.00 – 22.00 hod., KAVÁRNA dle průběhu programu k ND2018.


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): filipova@ypsilonka.cz
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): 224 053 201

IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
olomouc.jpg
DPP.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg
brnojpg.jpg
radio_1.jpg