Divadlo Tramtarie

Divadlo Tramtarie

Divadlo Tramtarie

Dílny, workshopy a interaktivní programy, Prohlídky, Vhodné pro rodiny s dětmi

Hynaisova 11

Olomouc

http://www.divadlotramtarie.cz/ 

Facebook


Interaktivní Noc divadel v Tramtarii v sobotu 17. listopadu


Milí diváci, opět se blíží celorepubliková akce Noc divadel, do které se každoročně zapojuje i naše divadlo. Letos připadá na sobotu 17. listopadu. Připravili jsme pro vás jedinečný program, kdy se boří hranice mezi jevištěm a hledištěm. Čeká vás interaktivní hra, při které se setkáte tváří v tvář hercům a jejich postavám, a zároveň se podíváte do prostor divadla, které běžně nejsou přístupné. Budete luštit tajenku, pět vylosovaných čeká odměna.


Začínáme v 17:00, program potrvá až do 22:00, můžete přijít kdykoliv v tomto čase, vstup je zdarma. Po 22:00 následuje afterparty.


V Divadle Tramtarie bude Noc divadel opět ve znamení zábavné interaktivní hry, do které se návštěvníci plně zapojí. Setkají se s herci a zároveň nahlédnou do prostor, které jsou běžně divákům nepřístupné.Rozboříme pomyslnou hranici mezi jevištěm a hledištěm. Návštěvníci tak budou moci využít jedinečnou příležitost postavit se tváří v tvář osudové Anně Karenině alias Janě Posníkové, tajuplnému milionáři Jayovi Gatsbymu v podání Václava Stojana, Dominice Hrazdílkové jako ďábelské nevěstě Kláře z Divokých historek či popletenému kouzelníkovi Fandovi neboli Vítkovi Pištěckému z nejnovější tramtarijní pohádky. Chybět nebude ani Marek Zahradníček jako oblíbená Linda ze hry Sex zadarmo nedostaneš. Diváci budou mít za úkol vyluštit tajenku, která souvisí s Divadlem Tramtarie. K tomu jim pomůžou právě výše zmíněné postavy. Jména úspěšných řešitelů hádanky budou následně slosovány a v neděli zveřejněny na webu a facebooku divadla, hrát se bude o volné vstupenky a dárky spojené s Divadlem Tramtarie. A protože celý letošní rok se nese ve znamení oslav 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky, připravujeme i v rámci naší Noci divadel česko-slovenské divadelní okénko. 

Těšíme se na vás!


IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
olomouc.jpg
DPP.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg
brnojpg.jpg
radio_1.jpg