Divadlo Bolka Polívky

Divadlo Bolka Polívky

Divadlo Bolka Polívky

Vhodné pro rodiny s dětmi

Jakubské nám. 5

Brno

www.divadlobolkapolivky.cz  

Facebook

Divadlo Bolka Polívky se připojuje k Noci divadel, která letos připadá na 17. listopadu. 

V každou celou hodinu, tedy již od 16.00 a dále v 17.00, 18.00 a 19.00 mohou diváci v sále zhlédnout pásmo němých grotesek velikánů jako byli Charlie Chaplin, Buster Keaton, Max Linder a Laurel a Hardy s živým klavírním doprovodem. 

Foyer divadla se pak přemění na příjemný pokojíček, ve kterém herečky Barbora Seidlová, Nikola a Daniela Zbytovská z Divadlo MALÉhRY budou pro děti číst z nové knížky „POHÁDKY a MALÉhRY“ a dospělí se můžou těšit na „ČTENÍ K POLÍVCE“.

POHÁDKY a MALÉhRY - děti se v 16.30 a v 17.30 dozvědí o strašidle, jež se bálo strašit, nebo o kulatém Pepíčkovi, který se tak nacpával sladkými dorty až z něho byla koule a kutálel se bezvládně po školní tělocvičně z rohu do rohu. 
“Žijí mezi námi. Čarodějnice, strašidla, hastrmani i podivné okřídlené bytosti. Žijí v našich domácnostech, v šuplících sekretářů, kredenců a skříní. Stačí jen otevřít dveře od domu nebo dvířka skříňky a jsou tu!” 

ČTENÍ K POLÍVCE - na své si přijdou i dospělí, kromě pohádek zazní od 18.30 a 19.30 také několik úsměvných fejetonů o cestování, uklízení a šmírování, ke kterým bude po celý večer podávaná výtečná gulášová polévka. 

A jelikož k Divadlu Bolka Polívky neodmyslitelně patří klauni a šašci, můžete se jimi na chvíli stát i vy.

Na pokladně bude k zakoupení za 10 Kč klaunský nos, se kterým vám bude vstup na Noc divadel umožněn.
IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
olomouc.jpg
DPP.jpg
create2.jpg
asset_logo_web_black.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg
brnojpg.jpg
radio_1.jpg